Mavi Siyah Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Mavi siyah saç rengi son derece koyu, yüz hatlarını sert gösteren ve sizi cool bir havaya sokan saç renklerinden biridir. Mavi siyah saç renginde mavi ışıltılar saçınızı daha hareketli gösterir.

Mavi siyah saç rengi beyaz tenli kadınlara çok yakışır. Beyaz tende harikalar yaratan bu renk makyajla bütünleştiğinde estetik güzelliğini ikiye katlar. Kırmızı ruj ve şeftali rengi bir allık mavi siyah saçınızı daha çekici gösterecektir. Çok açık ten rengine sahip olan kadınların kullanabileceği mavi siyah, renkli gözlerle birleşince daha kalıcı etkiler yaratır. Mavi, yeşil ve ela gibi göz renkleriyle çok daha uyumludur.

Uyarı: Mavi siyah beyaz tenlilere çok yakışır fakat geriye dönüşü zor bir renktir. Bu nedenle saçınızı mavi siyaha boyatırken bir kere düşünmenizi öneriyoruz.

Buğday tenli kadınlar, mavi siyahı kullanmak istiyorlarsa mavi lensle bu saç rengini kullanabilirler. Buğday ten, mavi göz ve mavi siyah saçta göze hoş görünen bir profil ortaya çıkar.

Esmer tenli kadınlarda mavi siyah saç rengi Megan Fox’un galerideki görüntüsü gibi mavi bir lensle destekleriniz ve yüzde açık tonlar tercih edilirse harika durabilir.

Kendi sorularınız, deneyimleriniz ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum bölümünden okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status