Mükemmel Selfie Çekmek İçin Öneriler

Sosyal paylaşım platformlarında hemen herkesin profilinin olması ve akıllı telefonlar sayesinde internetin hayatımızın her alanında yer alması ile birlikte, her geçen gün yeni sosyal medya trendleri çıkıyor. Bu trendler arasında hiç eskimeyen ise selfie çekmektir. Bir anda popüler olan ve sosyal paylaşım sayfalarında profili olan herkesin denediği selfie trendine sizler de ayak uydurmak istiyorsanız, bu yazımız tam sizlere göre. Selfie çekerken her karede kötü çıktığınızı düşünüyorsanız, aşağıda yer alan tüyolardan faydalanmanızı sizlere öneriyoruz.

Günlük yaşamın hemen her anında selfie çekmek trend haline geldi. Selfie pozları ile binlerce beğeni toplamak isteyenler, sosyal medya için selfie çekerken bazı hususlara dikkat etmeliler. İşte, mükemmel bir selfie için gerekli ipuçları şöyledir:

  • Manzarası güzel olan mekan ve yerlerde selfie çekin. Geniş açıdan selfie çekerseniz, manzara ile birlikte mükemmel bir kare yakalayabilirsiniz. Yine, selfie çekerken kollarınızın çıkmamasına dikkat edin ve selfie çekmek için düğmeye basmakta zorluk çekiyorsanız, telefonun selfie çekmek için kolaylık sağladığı özellikleri deneyin.
  • Selfie çubuğu ile de tek başınıza veya arkadaşlarınızla hoş kareler yakalayabilirsiniz.
  • Selfie çekerken rahat ve cool olun. Kulaklıkla müzik dinlerken veya bir şeylerle ilgilenirken selfienizi çekin. Ne kadar rahat poz verirseniz, o kadar güzel çıkarsınız.
  • Tek başına selfie çekmek yerine dostlarınızla birlikte aynı karede olmak daha dikkat çekici olur.
  • Kamera açısını değiştirerek pozlar verin ve en beğendiğinizi seçin.
  • Bakımlı ve makyajlı haldeyken selfie çekin.
  • Ayna karşısında selfie çekinirken, şık bir telefon kabı kullanın.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status