Erkekleri Kendine Aşık Etmenin Yolları

Erkeği nasıl elde etmeli?” Beğendiğiniz bir erkeğin tüm dikkatini üzerinize çekmek ve onu elde etmek istiyorsanız bu yazımızdaki tavsiyelere uymanızı öneriyoruz. Aşağıdaki ipuçları sayesinde istediğinizi elde etmek mümkün olacaktır. Hoşlandığınız kişinin dikkatini çekmek için işe, onun nelerden hoşlandığını öğrenerek başlayın ve hemen harekete geçin.

Yakın olun

Yakın olmakta amaç erkeği daha kolay ele geçirmek ve etkisini arttırmaktır. Fakat ona bu amaçla yakınlaştığınızı kesinlikle hissettirmemelisiniz. Ona öyle bir şekilde yakınlaşmalısınız ki, gözleri sizden başkasını görmesin. Onunla ilk temasınızda enerjinizi hissettirmeli ve onu mutlaka etkilemelisiniz. Cinsel çekim çoğu zaman ilk görüşte yaşanmaktadır.

Daha fazla gülümseyin

Hiç kimse, hatta kadınlar da yüzünde tebessüm olmayan biriyle konuşmak istemez. Tebessüm sizi ona daha da yakınlaştırmaya yardımcı olacaktır. Gülümseyen insan onlarla daha iyi vakit geçirebileceği ve eğlenebileceği işaretini verir. Fakat bu gülüşü kahkaha ile karıştırmayın. Çünkü ilk tanışmada deliler gibi gülmek yanlış anlaşılabilir. Simanızda yakışacak bir şekilde şekilde gülümseyin.

Ayrıca Bakınız: Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

Dokunun

Tanışmanızın ve uzun bir sohbetin ardından ona dokunabilirsiniz. Ona meyilli durun ve sohbet sırasında sırtına ve koluna hafifçe dokunun. Dokunmak karşıdaki insanda merak anlamına gelir.

Ayrıca Bakınız: Erkeklerin Kadınlarda Hoşlandıkları Renkler

Göz teması

Eğer bir insanın gözlerini içine bakamıyorsanız, onunla sağlıklı bir ilişki kuramazsınız. Ancak bir nokta var ki, ilk tanışma sırasında karşı tarafın gözlerinin içine bakmak zor olur. Gözleriniz odanın bir köşesine ya da herhangi bir eşyaya odaklanabilir. Fakat elinizden geldiği kadar utancınızı saklayın ve gözlerine dikkatle bakmaya çalışın. Biraz hırslı, biraz ateşli, biraz dalgın bakışlar her erkeğin aklını başından alabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status