Evlenme Teklifi Yapmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Hayatınızın geri kalanını geçirmek istediğiniz kişiyi bulduğunuzda, ona evlenme teklifini nasıl yapacağınız konusunda kararsızsanız, yazımızın devamı sizler için aydınlatıcı olacaktır. Eğer evlilik için hazır olduğunuzdan eminseniz,  evlilik teklifi sizin için çok kolay olacaktır. Evlilik teklifi sonsuza dek hayatınızı değiştirecek bir sorudur.  Onsuz hayatı düşünemiyorsanız ve onunla evlendikten sonra hayatınızın bir anlam kazanacağından eminseniz, evlilik teklifi etme zamanı gelmiştir.

Birkaç ay birlikte olduğunuz birine evlilik teklifi etmek, acele bir davranış olacaktır. Eğer çevreniz tarafından evlilik baskısı varsa, sırf bu baskı için evlilik teklifi etmeniz de yanlış bir karar olabilir. Birbirinizi tanıdığınıza kesin emin olduktan sonra, uzun süren bir ilişkiyi resmiyete dökmek için aşk dolu bir evlilik teklif edebilirsiniz.

Evlilik teklifi etmeye karar verdikten sonra ikinci aşama doğru yüzüğü seçmektir.  Bunun için çeşitli yollar deneyerek kız arkadaşınızın düşüncesini almaya çalışın. Örneğin; nişanlı bir arkadaşınızla buluşarak, nişan yüzüğünü nasıl bulduğunu ve kendisinin nasıl bir yüzük hayal ettiğini dolambaçlı yollarla sorabilirsiniz.

Üçüncü aşama, evlilik teklifi edeceğiniz doğru mekanı seçmektir. Aynı şekilde tarih ve saatini de kesinleştirin. İyi bir izlenim için romantik ve özel bir yer bulmaya özen gösterin.

Ayrıca Bakınız: Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır?

Sevgilinizin asla unutmayacağı bir şekilde evlenme teklifi etmek için; onunla hayatınızın geri kalanını geçirmek istediğinizi söyleyin ve ardından “Benimle evlenir misin?” sorusunu sorun. Bu teklif için yaratıcı sürprizler de düşünebilirsiniz. Fakat kesinlik evlenme teklifi ederken sürprizlerde aşırıya kaçmayın. Dans topluluğu, havai fişek gösterilerine gerek yok. Bu sizin için gerçekten çok önemli bir adım olacak. O nedenle evlenme teklifi ederken kendinizi rahatsız etmeyen bir sürpriz hazırlayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status