Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım?

Eski sevgiliyi geri kazanma yolları nelerdir?” Hiç aklınızda yokken sevgiliniz sizden ayrılmaya karar verdiyse ve bu durum karşısında çok şaşırdıysanız, onu geri kazanacağınız bazı adımlar atabilirsiniz. Sevgiliniz sizden ayrıldıysa ve onu tekrar geri kazanmak istiyorsanız, bu yazımız tam size göre. Ayrılığın üzerinden uzun bir süre geçse bile onu gördüğünüzde kalbiniz yeniden yerinden çıkacak gibi oluyorsa, onun geri kazanmak için her zaman bir yol var demektir. Ona aşıksanız, eski sevgilinizle yeniden birlikte olabilmek istiyorsanız, aşkınız buna yetecektir. Fakat onu geri kazanmak için aceleci olup çok ısrarcı olmayın. İlişkinizde hata sizdeyse yeniden geri dönmesi için adım adım yaklaşarak ona olan sevginizi kanıtlayın.

Ayrıldıktan sonra en az iki hafta boyunca onunla iletişim kurmayın. Bir süre sizi özlesin. Aceleci davranırsanız, bazı mantıksız hareketler sergileyebilirsiniz. Bunun için biraz zamana ihtiyacınız vardır. Zaman, olayların durulmasına ve ona karşı hislerinizi değerlendirmeniz için daha detaylı düşünmenize yardımcı olur.

Aşk hayatında ne istediğinize odaklanmanız önemlidir. Ayrılıktan sonra kendinize daha çok vakit ayırın. Spor yapın, hobilerinizle ilgilenin ve stilinizi tazeleyin. Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirmeye çalışın. Şimdi onu gerçekten geri kazanmak istiyorsanız, ilk adım olarak ilişkinizde nelerin yanlış gittiğini tespit edin. Bu tespit, onu geri kazanmak için size bir ipucu verecektir. Sizde hangi değişikliklerin olmasını istediğini düşünün.

Ayrıca Bakınız: Bana Gerçekten Aşık Mı?

Kendinize zaman ayırıp enine boyuna düşündükten sonra, onunla temasa geçme vakti gelmiş demektir. Sizinle konuşmaya istekli olması için farklı bir yöntemle onunla görüşmek istediğinizi söyleyin. Ardından birkaç görüşme daha ayarlamaya çalışın ve her buluştuğunuzda ona değiştiğinizi gösterecek ipuçları verin. Birkaç görüşme sonrasında ilişkiyi hızlandırmaya çalışın ve daha romantik ortamlar hazırlayın. Sizin bu istekliliğiniz, sabrınız ve iletişiminiz onu etkileyecektir ve yeniden birlikte olmanızı sağlayacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status