Kadınların En Çok Tercih Ettiği Popüler Parfümler

Kadınların En Çok Tercih Ettiği Parfümler

Parfüm seçimi kadınlar için oldukça önemlidir ve kendi tenlerine uygun kokuyu bulmak için pek çok kadın uzun araştırmalar yapar. Birden fazla parfüm deneyerek kendi tenine en uygun parfümü bulur. Hepimiz genellikle kalıcı ve çarpıcı kokulara yöneliriz. Hem bizi hem de çevremizi cezbetsin isteriz. Parfüm kokuları arasında genellikle kadınlar çiçek, vanilya ve baharat notalarından harmanlanan kokular oldukça sevilir. Bu kokular bayanlar arasında popülerdir.

Parfüm zevki genellikle ten rengine göre değişiklik gösterir ve bununla birlikt parfüm kokuları teninizle uyumlu olmadığı zaman kısa sürede uçar. Çok kalıcı olmadığını görürürz ve etkisini gösteremez. Kokusuyla iz bırakmak isteyen hanımlar; yazımızın devamında yer alan özellikle de Holywood yıldızlarının en çok sevdiği dünya çapında popüler parfümleri tercih edebilirler. Kadınların en çok tercih ettiği parfümlerdi

Burberry The Beat: Bu parfüm feminen bir kokuya sahiptir. Notaları arasında zambak, mandalina ve çay yaprağı notalarının harmanlanır. Bu kadınsı koku, ünlü bayanların da en sevdiği kokular arasında yer alır.

Christian Dior Hypnotic Poison: Kadınalr arasında bilinen ve en beğenilen, en etkileyici bayan parfümleri arasında yer alır. Çeşitli çiçek ve baharat notaları ile oluşan bu parfümün harmanlanmasında oluşan bu parfüm, Christian Dior’un en favori parfümüdür.

Dkny Be Delicious: Bu parfüm yaz aylarında çok uygundur. Özellikle de meyve kokularından hoşlanan bayanlara önerdiğimiz bir parfümdür. Ünlüler arasında ise Emma Watson’un da favori parfüm markasıdır. Çeşitli meyve ve çiçek notalarını barındıran parfüm, aynı zamanda duyuları harekete geçirmeyi başarıyor.

Chanel No.5: Bu parfümü bilmeyen yoktur ve en sevilen bayan parfümleri arasında kalmayı uzun yıllardır başarmıştır. Marilyn Monroe’nun parfümü olarak da bilinir. Günümüzde de popülerliğini koruyan bir kokudur. Hollywood yıldızlarından Scarlett Johansson klasikleşen bu parfümü kullanan ünlü kadınlardan biridir.

Miss Dior Cherrie: Kalıcı kokuya sahip olan bir parfüm arayanlar için uygundur. Uzun süre kalıcılığı ve meyve notalarının hoş kokusu yaz aylarına idealdir. Bu da kadınların bu parfümü çok tercih etmesinin nedenleri arasındadır.

Escada Magnetism: Bu parfüm, beyaz tenli kadınlar arasıdna sevilir ve beyaz tene uyumlu notalar içerir. Enerji veren ve hafif bir kokuya sahip olan bu parfüm meyve ve çiçek notalara sahiptir. Bu parfüm erkekleri etkisi altında bırakan ve ünlü kadınların da tercih ettiği bir kokudur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status