Farklı Topuz Saç Modelleri

Saçlarımıza topuz yapmak, artık özel günlere has bir şey olmaktan çıktı. Günlük hayatta da topuz modelleriyle saçlarımızı şekillendirmek son trendlerden biri.

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz, her uzunlukta saça uygulayabileceğiniz farklı topuz modelleri ile güzelliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Saçlarınızı maşa ya da düzleştirici ile şekillendirdikten sonra yarım toplayıp topuz yapabilirsiniz. Hatta bir bandana ya da tokayla bunu daha da ön plana çıkarabilirsiniz.

Böylece çok kısa sürede kendinize havalı bir saç modeli yapmış olacaksınız. Bunu her uzunlukta saça uygulayabilirsiniz. Yüz şeklinize yakıştığı sürece her renk ve her boyda saç için idealdir.

Saçların tamamını toplayıp dağınık bir balerin topuzu yapmak da fena fikir değil. Saçlarıyla uğraşırken çok vakit harcamak istemeyenler için kurtarıcı bir model olduğu gibi hoş bir görüntü de yaratacaktır.

Saçlarınız uzunsa, ensede topuz yaparak da saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. İki tutamı ayırıp saçlarınızın etrafından bant gibi çevirebilirsiniz. Hatta tutamları örüp o şekilde de saçınızın etrafından dolayabilirsiniz.

Topuz yapmak, en kolay ve pratik saç modellerinden biridir. Farklılık istediğinizde ve hızlıca hazırlanmanız gerektiğinde sevdiğiniz modelleri saçınızda uygulayın.

Kendi sorularınız, deneyimleriniz ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum bölümünden okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

Önerilen Makaleler:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status