Göbek Yağı Yakan Detoks Suyu

Sende göbek bölgesinde oluşan yağlanma sorunu yaşıyor ve bu konudan şikâyetçiysen evde kolayca hazırlaya bileceğin Göbek Yağı Yakan Detoks Suyu tarifini deneyerek göbek yağlarından kurtulabilirsin.

Her evin mutfağında bulunan veya aktarlardan kolayca temin edeceğin genel malzemeler ile hazırlanan Yağ Yakan Detoks Suyu‘nu hazırlayabilirsin.

Malzemeler ve Tarif:

  • 1 litre su
  • Birkaç dilim limon
  • Bir parça taze zencefil
  • 2 adet çubuk tarçın
  • 1 tutam taze nane
  • (200 ml) sade doğal maden suyu

Sürahi veya cam şişenin içerisine 1 litre kaynatılmış suyu doldurun. Hazırladığınız sıcak suyun içerisine maden suyu dışında tüm malzemeleri sıcak suyun içerisine koyup demlenmeye bırakın. Detoks suyu ılıdığında maden suyunu da içine ekleyip ağzını kapatın ve oda sıcaklığında bırakarak soğumasını bekleyin.

Hazırladığınız 1 LT  detoks suyunu gün içinde bitirmeye çalışın. Hazırladığımız detoks suyunun dışında ayrıca 1 LT normal içme suyu tüketmeye özen gösterin.

Faydaları:

Yazımızın başlığında açıkladığımız gibi Göbek Yağı Yakan Detoks Suyu’nun en belirgin özelliği bölgesel yağ yakma. Göbek bölgesindeki yağlanmayı eritmektedir.

Antioksidan özelliği.

Tarçının etkisi ile tatlı yeme isteğinizde azalma.

Metabolizmanın çalışmasını hızlandırdığı için kilo vermeyi hızlandırır.

Vücudun vitamin ve mineral ihtiyacını karşıladığı için bağışıklık sistemimizi güçlendirir.

İştah azalttığı için fazla yemek yeme alışkanlığının önüne geçiyor.

Kendi sorularınız, deneyimleriniz ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum bölümünden okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status