Halle Berry’in Hamilelik Sonrasında Zayıflama Sırrı

Hollywood’un ünlü aktrislerinden biri olan Halle Berry, hamilelik sonrasında hızla verdiği kilolar ile hayranlarının dikkatini çekmiştir. Çarpıcı bir fiziğe sahip ünlü oyuncunun hamilelik sonrası zayıflama sırını bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Ünlü oyuncu Halle Berry, yaşına rağmen hamilelik döneminde aldığı kilolardan kontrollü beslenme ve spor ile kurtulmuştur. Ayanların çoğu 45 yaşından sonra kilolarını daha zor verirler. Bu yaşlarda formda kalmak oldukça zordur. Halle Berry’nin ilerleyen yaşına rağmen ince ve formda kalmasının nedenlerinden biri, kendine özel menüler hazırlamasıdır. Spor yapmayı yaşam tarzı haline getiren güzel oyuncu, bazı gıdaları hayatından tamamen çıkarmıştır. Hayranları onun diyet programına “007” adını vermiştir.

Halle Berry; alkol, kızarmış gıdalar, tatlı ve soslu yemekleri öğünlerine dahil etmemektedir. Güzel oyuncuya göre, bira içmek bayanların fiziğine zarar verir. Halle Berry, taze sıkılmış meyve sularını bolca tüketmektedir. Kereviz, elma ve pancardan sağlıklı kokteyller hazırlamaktadır.

Halle Berry, az az ve sık sık yemeyi alışkanlık haline getirmiştir. Günde 5 öğün yemek yiyen oyuncu, açlık hissettiği zaman atıştırmalık sağlıklı besinler yiyor. Bu sayede yoğun çalışma programında da zorluk çekmiyor. Katı yağları az miktarda tüketen oyuncu, proteinli gıdalara, balık, peynir gibi besinlere öğünlerinde yer veriyor. Kahvaltı ve akşam öğünlerinde, karbonhidratlı gıdaları az miktarda alıyor. Kahvaltıda da karbonhidratlı gıdalardan uzak duruyor ve öğünlerinde sebze olmasına dikkat ediyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status