Bana Gerçekten Aşık Mı?

Beni gerçekten seviyor mu?” ilişkisi olan pek çok kişi sevgisinin karşılıklı olup olmadığı konusunda endişeye kapılabilir. Özellikle uzun süre devam eden bir ilişkide sevgilinizin artık sizi sevip sevmediğini merak etmeye başlayabilirsiniz. Ya da hoşlandığınız birinin size aşık olup olmadığı konusunda aklınıza pek çok soru takılıyor olabilir. Karşı taraf aslında yanınızdayken hal ve hareketleri ile size karşı hislerini belli eder. Yine sizden uzak olduğu zamanlarda da sizi merak etmesi ve sürekli sizinle iletişim halinde olması sizi önemsediğini ve sevdiğini gösterir.

Sevdiğiniz insanla ilişkiniz kaçıncı ayında olursa olsun, iki tarafın da aklına takılan sorulardan biri ve belki de en önemlisi “Bana gerçekten aşık mı?” sorusudur. Bu soru ilişkisi olan kişilerin en az bir kere aklına gelir. Eğer onu çok seviyor ve onsuz bir hayat düşünemiyorsanız, karşı tarafın da aynı şekilde sevip sevmediğini merak etmeniz gayet normaldir. Bu soru bazen de ayrılık ve aldatma endişesinden dolayı akıllara gelebilir.

Eşinizin, sevgilinizin ya da flört ettiğiniz, hoşlandığınız kişinin size gerçekten aşık olduğunu anlamak için çeşitli testler ve planlar yapmanıza gerek yoktur. Onun size gerçek anlamda aşık olduğunu bakışlarından ve hareketlerinden kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Gerçekten aşık olan biri bunu belli eder. Sözlerine dökemese de vücut dili bunu yansıtır. Hatta karşı tarafı çok fazla kıskanır. Her dakika ne yaptığınızı bilmek ister ve onunla ilgili gün içinde her şeyi merak edebilir. Tüm dostlarınızı tanımak ve sürekli sizinle zaman geçirmek için her türlü tavizi verir. Sizinle bir araya gelmek için şansını zorlar.

Gerçekten aşık olmayan biri ise sizinle her daim bir arada olmaya o kadar meraklı değildir. Çok fazla paylaşımda bulunmaz ve ilgi göstermez. Fazlasıyla ilgisiz davranışlarda bulunabilir. Sizden ayrı geçirdiği zamanlar daha çok olur ve bir şey sorduğunuzda geçiştirici cevaplar verebilir. Kıskanılacak durumlarda bile sizi hiç kıskanmaz. Hatta umurunda olmaz. Kısacası, siz her zaman daha fazla ilgi gösteren taraf olursunuz. Bir bakmışsınız siz onun peşinden koşuyorsunuz.

Sevgiliniz size gerçekten aşıksa, en ufak bir kavganızda bile sizi kaybetmekten çok korkar. Sizi kaybetmemek ve kalbinizi kırmamak için elinden geleni yapacaktır. Hatasını hemen telafi etmek ister. Çünkü seven ve aşık olan biri, sevgilisini kaybetmekten ve onsuz kalmaktan her zaman korkar. Geçici bir süre aşk yaşama düşüncelerinde olanlar da çok fazla umarsız davranış sergiler. Kalbiniz kırılsın pek de umurunda değildir. Sevgilinizin size her zaman saygılı olması da size aşık olduğunun göstergesidir. Ayrıca sizi çok önemsediğinin ve vazgeçilmez olduğunuzun bir göstergesidir. Dostlarınız yanında size olan aşkını göstermekten çekinmez. Bunun yanı sıra her fırsat bulduğunda sizi sevdiğini dile getirir. Size değer veriyor ve baktığında gözleri ışıldıyorsa, o kişi size gerçekten aşıktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status