Aşkın Ömrünü Uzatan Tavsiyeler

Ne yazık ki, eşiniz ya da sevgiliniz ile aranızdaki duygusal bağ zamanla azalabiliyor ve ilk günkü heyecanını, sihrini kaybediyor. Bir süre sonra iki insan arasındaki sevgi kıvılcımları sönüyor. Siz aşkınızın ömrünü uzatmak ve heyecanınızı daima korumak istiyorsanız korkuyorsanız, psikologların bazı genel tavsiyelerine uymaya çalışın. Bu tavsiyeleri aşağıda okuyucularımız için derledik.

Onun sırdaşı olun!

Birlikteliğiniz yıllara dayansa da, birbiriniz hakkında her şeyi öğrenmeniz mümkün olmayacaktır. Bir güce organize edin ve pişmanlıklarınız, geçmişte başınıza gelen saçmalıklar hakkında sohbet edin . Uzun, uzun çocukluk yıllarında yaşanan komik olaylar hakkında konuşun. Hiç kimseyle paylaşmadığınız sırlarınızı paylaşın. Sırlar insanları birbirine bağlar. Aynı zamanda bu bahaneyle hoşça vakit geçirip eğleneceksiniz.

Çılgınlıklara açık olun!

İlişkinize biraz renk katmak o kadar da zor bir iş değildir. Birlikte adrenalin dolu faaliyetler denemekten kaçınmayın. Örneğin, paraşütle atlama, ata binme ve benzeri aktiviteler yapabilirsiniz. Bunları yapmak için müsait değilseniz, lunaparkta en tehlikeli oyuncaklardan birine binebilirsiniz. Hiç şüpheniz olmasın, bu birlikte yaptığınız çılgınlıklar sizi otomatik olarak daha da yakınlaştıracak.

Uyumlu olun!

Birlikte olduğunuz kişiyle uyumlu olabilmek çok önemlidir. Onun size ihtiyacı olduğunu unutmayın. Gitmek istediği konser, oynamak istediği bir oyun veya izlemek istediği film varsa, ona eşlik edin. Hobilerine ve sevdiği şeylere ilgi göstermeniz onu hem heyecanlandıracak, hem de sevindirecektir. Sevdiğiniz insanı mutlu etmek için bir kaç saçma film izlemekten zarar gelmez.

Sosyal olun! Onun ve sizin dostlarınızın birlikte katılacağı bir buluşma organize edin. Onların bir araya gelerek tanışması sizi de birbirinize yakınlaştıracaktır. Böylece hem de arkadaşlarınız, hem de sevginizle daha da yakınlaşacak ve iyi hissedeceksiniz

İlk buluşma

İlk buluşmanız çok önemlidir. Ona bununla ilgili bir sürpriz yapmak ister misiniz? İlk randevunuzu yeniden tekrarlayın. Güzel bir restoranda akşam yemeği yiyin. Saçınızla, makyajınızla ve giyiminizle mükemmel gözükmek için elinizden geleni yapın. İlk görüşmenizdeki heyecanı hissedebiliyosanız, bu çok değerlidir. Arada sırada tekrar ederek aşkınızı tazeleyebilirsiniz.

Küçük hediyeler

Ona her zaman sizi hatırlatacağını düşündüğünüz küçük hediyeler alın. Bu şekilde onu hem sevindirecek, hem de sizi unutmasına izin vermeyeceksiniz. Hediye almak yaş ve cinsiyet farkı olmaksızın herkesi şımartan bir olgudur. Sevdiğiniz kişi kesinlikle arada bir şımartılmayı hak ediyor.

Kendi sorularınız, deneyimleriniz ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum bölümünden okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

Önerilen Makaleler:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status