Bira İle Saç Rengi Nasıl Açılır?

Genellikle kadınlar, saç rengini değiştirmeyi severler. Özellikle de açık renk saç kullanmaktan hoşlanırlar. Boya işlemini uygulamadan saçlarını açmak isteyenler papatya suyu, oksijen suyu ya da saç açıcı spreyler kullanmaktadırlar.

Bahsedilen yöntemlerin dışında, saçlarınızı açmak için kullanacağınız bir şey daha var: Bira! Bira ve güneşin bir araya gelmesiyle  saçlarınızı kumsalda yatarken açabilirsiniz.

Bira ile saçlarınızı açmak için, dilediğiniz bir bira çeşidini alın. Daha sonra onunla saçlarınızın tamamını yıkayın ve tarayın. Geniş dişli bir tarakla tarayarak saçınızın her yerine eşit miktarda dağıtmaya çalışın. Daha sonra güneşin tadını çıkarmaya devam edin.

Gün sonunda saçlarınızı iyice yıkayın ve durulayın. İlk günün sonunda sonuç almaya başlayacaksınız. Dikkat etmeniz gereken tek şey, saçlarınızın her telini ıslatmaktır. Aksi takdirde, saç renginizde dalgalanmalar olabilir.

Doğal yöntemlerle saçlarının rengini açmak isteyenlerdenseniz bu yöntemi kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Ne kadar sık uygularsanız, o kadar çok açılır.

Kendi sorularınız, deneyimleriniz ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum bölümünden okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

Önerilen Makaleler:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status