Saçları Güneşten Koruyan Ürünler Nelerdir?

Plajda havalı bir görüntü yaratmak hoşunuza gidiyor olabilir ama bu görüntünün bedelini saçlarınızı yıpratarak ödeyebilirsiniz.  Bunun önüne geçmek için tıpkı cildiniz gibi saçlarınızı da güneşten sakınmalı ve korumalısınız. Çeşitli bakım yağları, ürünleri ve maskeleri kullanarak saçlarınızı koruyabilirsiniz.

Saçları güneşten koruyan ürünler nelerdir?

Kerastase Soleil Lait Apres-Soleil: Durulama gerektirmeyen bir bakım ürünüdür. Denizden çıkınca ve duştan çıktığınızda saç uçlarınıza uygularsanız, kırılma olasılığını düşürürsünüz.

Helen Seward Suncare Supreme Hair Oil: Durulama gerektirmeyen bir başka üründür. İçeriğindeki yağlar sayesinde güneş, deniz ve rüzgar tahribatından saçlarınızı korur.

Loreal Professionnel Solar Sublime Koruyucu Sprey: Saçlarınıza uyguladığınız anda zar gibi saçı sarıp yıpranmasının önüne geçer. Daha parlak görünmesini sağlar.

Bonacure Sun Protect Sprey: Kumsala giderken ve denizden çıktıktan sonra saçlarınıza uygulayabileceğiniz bir üründür. Güneşin zararlarına karşı ön koruma sağlar.

Bonacure Sun Protect Maske: Her yıkama sonrasında saçlarınıza uygulayacağınız özel bir maskedir. Güneş ışınlarının verdiği zararı en aza indirir.

Bu ürünleri düzenli kullandığınız takdirde, rahatlıkla güneş ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. Aksi takdirde, eğlenmenin bedelini saçlarınızın yıpranmasıyla

Kendi sorularınız, deneyimleriniz ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum bölümünden okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

Önerilen Makaleler:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status