Cinsel Hayatınızı Canlandıracak Bitkiler

Doğanın mucizelerinden faydalanarak cinsel hayatını canlandırabilir ve ilişkinizde birlikteliğinizden daha fazla haz alabilirsiniz. Cinsel hayatını renklendirmek isteyenler doğanın bizlere sunmuş olduğu nimetlerden yararlanabilirler. Mutfağınızda yer alan, kolayca ulaşabileceğiniz ve elinizin altında bulunan bitkilerden yararlanabilirsiniz. Bazı bitkilerin cinsel yaşamı pozitif yönde etkilediği yıllardır bilinmektedir. Hatta bazı kültürlerde bu bitkiler yüzyıllar önce bu amaçla kullanılmıştır.

Bazı bitkilerin bireylerin cinsel arzularınızı arttırdığı uzmanlar tarafından da yapılan araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Özellikle bitki çayları, kan dolaşımını hızlandırarak cinsel yaşamda stresle mücadele etmeye yardımcı olur. Bu sayede doğal seçimler yaparak cinsel hayatınızda aradığınız enerjiyi bulabilirsiniz.

Cinsel enerjiyi arttıran bitkiler ve bitki çayları enerji seviyenizi yükseltir ve tutkularınızı tetikler. Yazımızın devamında yer alan cinsel hayatınızı canlandıracak ve cinsel isteksizliği sona erdirecek bitkileri ele aldık. Bu bitki çaylarını sizler de deneyerek, cinsel yaşamınızı daha zevkli hale getirebilirsiniz.

Karanfil

Karanfilin yorgunluğa iyi geldiği ve enerji seviyesini arttırdığı bilinir. Doğal afrodizyaklar arasında sayılan karanfil, çay olarak tüketilebilir. Bitki çaylarının içine katılarak aroma verir. Bunun yanı sıra ağız kokusunu önlemek için de kullanılan karanfili bir süre ağzınızda da bekletebilirsiniz.

Ginseng

Hormonal sitemi uyara ginseng bitki, enerji verici özelliği ile bilinir. Daha pek çok sağlığa faydası vardır ve çok çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Ginseng aynı zamanda cinsel gücünüzü arttırıcı özelliğe sahiptir.

Tarçın

Tatlılarda ve bitki çaylarında kullanılan, güzel aroma ve lezzet veren tarçın kan şekerini de düzenlemeye yardımcı olur ve tok tutar. Tarçının afrodizyak etkisinden de faydalanabilirsiniz. Masaj yağı olarak tercih edilebilir. Bu şekilde de cinsel arzuların artması sağlanabilir.

Polen

İçeriğinde testosteron gibi bazı cinsel hormonlar yer alması sebebi ile cinsel enerjinin arttırılmasında kullanılan doğal bir üründür. Doğal afrodizyak olarak cinsel hayatında güçlü ve enerjik olmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Lavanta

Salatalara ve hazırladığınız çeşitli soslara katarak kullanabilirsiniz. Lavanta bitkisi yağ olarak da satılmaktadır. Lavanta yağını birkaç kullanarak cinsel hayatınızı güçlendirebilirsiniz. Bu yağma masaj de deneyebilirsiniz.

Rezene

Rezene çayı rahatlatıcı bir etkiye sahiptir ve cinsel stresi azaltabilir. Rezene bitkisinin çayını yaparak kullanabilirsiniz. Çok eski zamanlardan beri afrodizyak özelliği ile bilinir. Bunun yanı sıra cinsel isteğinizi arttırıcı özelliğe sahiptir. Böylelikle partnerinizle birlikteliğinize heyecan katmanızı sağlar.

Zencefil

Yaklaşık bir hafta düzenli olarak az miktarlarda tüketildiğinde zencefilin cinsle hayata olumlu etki sağladığı bilinmektedir. Zencefilin daha pek ok faydası vardır. Bunlardan biri de cinsel enerjinizi arttırır ve duygularınızı harekete geçirir.

Haşhaş Tohumu

En etkili doğal afrodizyaklar arasında gösterilir. Bir diğer özelliği de cinsel performansınızı arttırmaya yardımcı olmasıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status