Sivilce İçin Maranki Maskesi Sivilce Maskeleri

Sivilce oluşumu pek çok nedenden tetiklenebilir. Kanda yer alan bakteriler, karaciğer sorunları, aşırı yağlı bir cilt, stres, beslenme problemleri ve bakım sorunları gibi sebepler sivilce oluşumuna neden olmaktadır. Dışardan uygulanan tedavi sivilceyi geçici şekilde uzaklaştırsa da, eğer sorun kanda ya da karaciğerde bulunuyorsa bu sorun bir süre sonra tekrar baş göstermektedir. İşte Ahmet Maranki tam da bu noktaya değinmekte ve sivilceye karşı geçici olarak değil, kalıcı çözüm önerileri sunabilmektedir.

Ahmet Maranki’nin paylaşmış olduğu sivilce ve karaciğer temizleyici kürler ile beraber, sizde sivilce sorunlarından kısa bir süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Bunun yanında, tekrar etmesini de engelleyebileceksiniz

Uyarı: Aşağıda sizlere sunula Ahmet Maranki sivilce kürlerinde yer alan herhangi bir malzeme cildiniz üzerinde alerjiye neden olabilir. Bu yüzden kullanmadan hemen önce mutlaka alerji testi yapmanız önerilmektedir. Beklenmeyen etki görüldüğü takdirde tekrar kullanmamanızı tavsiye ediyoruz.

Kaya Tuzu ve Gül Suyu ile Sivilce Tedavisi

Ahmet Maranki, 80 den fazla mineral barındırabilen kaya tuzunun sivilceli yer alan bölgeyi çok başarılı bir şekilde temizleyerek sivilceyi yok ettiğini ifade etmektedir. Peki, kaya tuzunu cildimize nasıl uygulamamız gerekir? Bu sorunun cevabını altta yer alan yazımızda sizlerle bir araya getiriyoruz.

Kaya tuzundan (tuz taşı) almış olduğunuz 1 parça ile sivilce bulunan bölgede tuzu gezdirmeniz gerekir. Biraz su ile sivilce yer alan kısmı nemlendirip tuzu etkin şekilde uygulayabilecek kıvama getiriniz.

Kesinlikle göz etrafına uygulamayınız ve kaçmaması için son derece dikkat ediniz.

Tuzu uyguladıktan hemen sonra ise sivilce bulunan bölgenin etrafını gül suyu ile sivilceli bölgeyi yıkayınız.

Bu tedavi ile 1 haftada yüksek oranda vücudunuzda yer alan sivilceleri azaltabilirsiniz. Bitkisel tedavi yöntemleri ile sivilceleri yok etmek mümkündür.

Sivilce İçin Maranki Maskesi

Maranki, sivilcelere karşı etkili olan diğer yönteminde kilden geçtiğini söylüyor. Düzenli kil uygulaması ile sivilcelerini kısa süre içerisinde cildinizden uzaklaştırabilir, cilt sağlığınızı artırabilirsiniz.

Kil, cilt gözeneklerini sıkılaştırarak yağı temizlemeye ve cildi canlı tutmaya yaramaktadır. Ölü deriyi cildinizden uzaklaştırarak sivilce oluşumuna sebep olabilen etkenleri ortadan kaldırmaktadır.

Kendi sorularınız, deneyimleriniz ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum bölümünden okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

Önerilen Makaleler:

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status