Weight Gainer Kullanmanız İçin 7 Önemli Neden!

Vücut geliştirme ile uğraşanlara bu yazımızda weigh gainer kullanmaları için 7 önemli sebepten bahsedeceğiz. Eğer kilo almak ve kas kazanmak istiyorsanız, o zaman bir weight gainer tozu denemek isteyebilirsiniz. Güç ve kas hedeflerinize ulaşmakta çok kararlı iseniz, weight gainer sizler için mükemmel bir seçim olacaktır.

İşte weight gainers hakkında bilmeniz gereken bazı önemli şeyler:

  • Weight gainers hakkında ilk gerçek, kalori gereksinimini karşılamayı çok daha kolay hale getirmeleridir. Kas kütlesinin üzerine koymak için bu takviyeler büyük avantaj sunar.
  • Vücut geliştiren erkeklerin kilo alımı ve kas yapımı için aşırı kalori ihtiyacına gereksinim duymalarından dolayı, gün başına 4000+ kalori ihtiyaçlarına ulaşabilmeleri gerekir.
  • Her zaman orta zincirli trigliserid ve mümkün olduğunca az doymuş yağ içeren bir weight gainer tercih edilmesi önerilir.
  • Weight gainers hakkında başka büyük şey de öğünler yerine kullanılması ve kalori düzeylerini arttırmasıdır. Öğünlere ek olarak tasarlanmış weight gainer ürünler, genelde egzersiz ve diyetlere yakın formüle edilmiştir. 
  • Yüksek kalorili tozlar hazımsızlık ya da kalori alımının aşırı olmasına sebebiyet verebilir. Seçiminizi doğru yapın ve uzmanlardan destek alarak satın alın.
  • Kreatin mümkün olduğunca verimli çalışması için weight gainer ürünlere mükemmel bir ektir. Bu yol sayesinde yüksek oran karbonhidrat alımı önemlidir.
  • Weight gainer ürüne ek olarak L-glutamin karıştırmayı düşünebilirsiniz.

Yukarıda yazan maddeleri dikkate alarak, weight gainer ile yepyeni bir seviyede kas inşa edilmesini sağlayabilirsiniz.

Önerilen Makaleler:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status