Ahmet Maranki Siyah Nokta Tedavisi

Ahmet Maranki siyah nokta tedavisi, ciltlerde oluşan bu rahatsızlık için  kesin çözüm olmaktadır. İnsan cildinin iyi temizlenmemesinden ve oldukça fazla gözenek bulunmasından dolayı oluşan bu siya noktalar sağlığı da tehdit etmesinin yanında surat oluşan kötü görünmektedir. Bu dalda uzman olan Ahmet Marankinin tavsiyeleriyle kurtulmak mümkün hale gelmiştir.

İnsan cildinde bulunan gözeneklerde aşırı şekilde yağ bulunduğu için dış hava ile direk olan teması engellemektedir. Bu yağlar insan cildini özellikle alerjilerden ve çevre kirliliğinden korumaktadır. Bu gözeneklerin olmadığı ihtimalini var saydığımız zaman ciltte oluşan bu yağlar deri altına inerek ve yüzde kistler meydana gelirdi. Bu oluşan kistlerde deri altında enfeksiyonlara sebep olur ve insan sağlığını oldukça zor durumda bırakırdı.

Hemen her insanda meydana gelen bu siyah noktaların temel sebebi iyi temizlenmeyen ciltlerdir. İnsan sağlığı için bu siyah noktalardan kurtulmak gerekmektedir. İnsan suratının çok yağlı olması gözeneklerin açık olduğunun göstergesidir. Diğer rahatsızlıklardan dolayı da kullanılan ilaçlar insan sağlığının yağlanmasında etkili olan faktörlerdir.

Limonla Siyah Nokta Tedavisi

Ahmet Maranki siyah noktaların tedavisi için önerdiği limon tedavisi şöyledir. Limon suyu doğal olduğu için insan cildi için oldukça faydası vardır. Cilt beyazlatıcı olarak bilinen limon ciltte oluşan lekelerini yok etmektedir. Limon tedavisi için ciltte oluşan siyah noktalar üzerine pamuk veya bir bez ile limon suyu sürülür. Bu sürme işleminden sonra 10 dakika kadar beklenir. Daha sonra ılık su ile yıkaması yapılır. 2 güne bir uygulanacak tedavi ile ciltte meydana gelen siyah noktalardan kurtulabilirsiniz.

Ahmet Maranki siyah nokta tedavisinin en etkili ve kesin yöntemi limon suyudur. Limon insan cildinde bulunan gözenekleri açtığı için oluşabilecek siyah noktaları bu şekilde temizlemekte ve yok etmektedir. İnsan sağlığını da çok yakından ilgilendiren siyah noktalardan uzmanlar kurtulmak gerektiğini ifade etmektedir. Görünüm açısından siyah noktalar çok kötü durmaktadır. Sonrasında da ciltte kalıcı izlere sebep olmaktadır.

Düzenli olarak uygulanacak limon kürü ile siyah noktalardan kurtulmak mümkündür. Bu kür sayesinde de cilt temizliği sürekli yapılmış olacak hem de limon içerisinde bulunan maddeler sayesinde kısa zamanda siyah nokta belasından kurtulacaksınız.

Siyah Noktalara Buhar Banyosu

Daha kısada çözüm istiyorsanız her sabah suratınıza buhar banyosu yaptırınız ve daha sonra ciltte bulunan siyah noktalara limon suyunu güzelce yediriniz. Daha sonra ılık su ile yıkamasını yapınız. Bu tedavi yöntemini her sabah ve akşam olarak denemeniz halinde daha kısa sürede kesin sonuçlar alacaksınız.

Kendi sorularınız, deneyimleriniz ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum bölümünden okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

Önerilen Makaleler:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status