Loreal Siyah Nokta Temizleyici Etkili Mi?

Loreal siyah nokta temizleyici, her türlü cilt tipine uygun bir üründür. Siyah noktalar cilt gözeneklerin aşırı yağ salgısı nedeniyle tıkanması sonucunda ortaya çıkar. Yağ kalıntısı havayla temas ettiğinde siyah noktacıklar haline gelir. Dış etkilerden dolayı kirlerde gözeneklerde birikebilir. Hem sebum fazlalığının atılamaması, hem de kir alıntıları siyah nokta sorunu yaşanmasına neden olur.

Cilt bakımında görsel olarak hoş olmayan siyah noktaların uygun kozmetik ürünlerle temizlenmesi, kişilere son derece kolaylık sağlayan bir durumdur. Siyah noktaların sıkılması gibi riskli bir uygulama yerine Loreal siyah nokta temizleyici sayesinde bunlardan kurtulabilirsiniz. Kullananların memnun kaldığı bu üründen sizlerde fayda görebilirsiniz. Siyah noktalara etkin ve hızlı çözüm olarak kabul edilen bu ürünü kozmetik ürün satan mağazalardan, eczanelerden rahatlıkla bulabilirsiniz.

Loreal siyah nokta temizleyici nasıl etki eder?

Kullanıcılarına iki farklı şekilde yararlı olabilen Loreal siyah nokta temizleyici, özellikle kadınların en büyük yardımcısıdır. Böyle bir ürünü kullananlarda olumlu etki çok kısa sürede görülmektedir. İçeriği salisilik asitle zenginleştirildiğinden, cilt gözeneklerinde biriken sebum ve ölü hücre tabakasını temizleyerek, gözeneklerin açılmasını sağlar. Düzenli şekilde kullanıldıkça, cilt her geçen gün temiz ve gözeneklerin yağdan kirden arınmış olduğu dikkat çekecektir.

İçeriğindeki kaolin formül sayesinde hem gözenekleri temizler, hem de gözeneklerin sıkılaştırılmasını sağlamak amacıyla fazla sebumu emer. Sonuçta siyah noktaların etkisi hafifleyerek, sebum nedeniyle genişlemiş olan gözeneklerin görünümü düzelir.

Loreal Siyah Nokta Temizleyici                                      

Loreal siyah nokta temizleyici nasıl kullanılır?

Bu  ürünü düzenli olarak her gün nemli cildinize masaj yaparak uygulamalısınız. Daha sonra cildinizi durulamalısınız. Ancak göz çevresine tatbik edilmemelidir. Loreal siyah nokta temizleyici ürününü maske olarak uygulamak isterseniz haftada 1-3 defa cildinize kuru olduğunda tatbik edebilirsiniz. Bir süre ciltte bekleterek, suyla durulayın. Yine maske sırasında göz çevresine uygulanmamalıdır.

Kendi sorularınız, deneyimleriniz ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum bölümünden okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

Önerilen Çözümler:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status