Neutrogena Siyah Nokta Temizleyici Ürünleri Ve Kullanımları

Neutrogena siyah nokta, oluşumunu engelleme konusunda sizlere yeni çözümler buluyor. 150 ml olarak satışa sunulan Neutrogena Visibly Clear Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jel, tüm her cilt tipine uyum sağlıyor ve cildi derinlemesine temizleyerek, siyah noktaların ilk günden itibaren azalmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra, aknelerin yeniden oluşmasını da önlüyor.

Ciltte oluşan problemler için geliştirilen Neutrogena Visibly Clear Serisi, sayesinde, ciltte sivilceye neden olan fazla sebumun çözülmesini ve cilde derinlemesine nüfus ederek sivilce oluşumunun ve siyah nokta oluşumunun hızlı bir şekilde azalmasını sağlıyor. Böylece, siyah noktalardan arınmış ve ve yenilenmiş bir sahip olurken aynı zamanda da, Visibly Clear Günlük Bakım ve Sivilce Karşıtı Seri de cildi sivilce ve siyah noktalara karşı koruyor. Şimdi Neutrogena Visibly Clear Serisi’nin içinde neler var bakalım.

Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jel

Bu jel sayesinde siyah noktalarda azalma olurken, aynı zamanda siyah noktaların yeniden oluşması da engellenmiş olmaktadır. Jelin etkisi ilk kullanımdan itibaren 3 haftaya kadar devam etmektedir. Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jel’in içinde bulunan arındırıcı mikro tanecikler, gözeneklerin yağ ve kirden arınmasını sağlayarak açılmasını sağlamakta ve siyah noktaların tekrar oluşmasını engellemektedir. Satış fiyatı 9.90 tl olan bu jelin her gün kullanılması önerilmektedir.

Siyah Nokta Temizleyici Tonik

Siyah nokta temizleyici tonik, ciltte oluşan siyah noktaların azalmasına ve tekrar  oluşmasını engellemeye yardımcı olmaktadır. Satış fiyatı 9.90 tl olan tonik, bir pamuk yardımıyla, yumuşak hareketlerle cilde ve buyna sürülmelidir. Durulama gerekmemektedir.

3’ü 1 Arada Temizleme Jeli

Neutrogena’nın 3’ü 1 Arada temizleme jeli, siyah noktaların bir hafta içinde azalmasına yardımcı olmaktadır ve günlük peeling olarak ya da haftalık maske olarak kullanılmaktadır. Günlük bakım olarak uygulandığında, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez ıslak yüze uygulanmalı ve ılık su ile durulanmalıdır. Günlük peeling olarak kullanıldığında, yine günde iki kez alın, burun ve çene bölgesine dairesel hareketlerle uygulanarak iyice durulanmalıdır. Ürün eğer maske olarak kullanılacaksa, ince bir tabaka halinde yüze sürülerek 5 dakika beklemenin ardından durulanmalıdır.

Yağsız Yüz Temizleme Jeli

Ciltteki tıkanmış gözenekleri derinlemesine temizleyerek sivilce ve siyah noktaların oluşumunu engellemeyi amaçlamaktadır. Sabun ve alkol içermeyen bu ürünün, daha taze, temiz ve sağlıklı bir cilde kavuşmak için düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli

İçeriğinde bulunan mikro tanecikler, cildi ölü hücrelerden arındırmanın yanı sıra, kir, yağ, ve makyaj artıklarını da cildinizden temizleyerek, yumuşacık bir cilde sahip olmanızı sağlamaktadır. Cildi kurutmayan formülü ile sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulama için uygundur.

2’si 1 arada Maske ve Temizleme Jeli

Cildi derinlemesine temizleyerek sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olmaktadır. Temizleme ve maske amaçlı kullanım için uygundur.

Hızlı Etkili Sivilce Jeli

Formülünde çabuk kuruma etkisi bulunan Hızlı Etkili Sivilce Jeli’nin, uygulamadan  4 saat sonra ciltte bulunan sivilce ve kızarıklıkların görünümünü cilde zarar vermeden azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Kendi sorularınız, deneyimleriniz ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum bölümünden okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

Önerilen Çözümler:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status