İyi Bir Cinsel Hayat İçin Bilmeniz Gerekenler! 5 Tüyo

Küçük ipuçları ile cinsel hayatınızı daha aktif ve heyecanlı hale getirebilirsiniz. Daha iyi bir seks için bilmeniz gerekenler:

  1. Yatak odanıza geçtiğinizde, çocuklar için endişelenmekten vazgeçin ve sadece eşinize odaklanın. Bir kadın kocası ile daha mutlu ve daha tatmin edici bir seks yaşamına sahip olmak istiyorsa, onu rahatsız edecek her düşünceden kaçınmalı ve endişelerini bir kenara bırakmalıdır.
  2. Uzman seks koçları, bitkisel yağlar ile yapılan masajların cinsel bölgeleri uyardığını ve eşlerin cinsel gücünü arttırdığını belirtmektedir. Cinsel zevkinizi arttırmak için seks öncesinde eşinize afrodizyak etkili bitkisel yağlar ile masaj yapın ve gerginliğini alın. Doğal yağlar cinsel arzuları uyandırır ve bu uyarılma cinsel hayatınızı daha keyifli hale getirir.
  3. Mükemmellik için çaba etmeyin. Cinsel ilişki sırasında fazla kilolar ve selülit gibi vücudunuzdaki tüm kusurları görmezden gelin. Birçok kadın erkeklerin hayran olduğu ünlü bayanlarla kendilerini kıyaslar ve yatakta mükemmel olmak için bu durumu takıntı haline getirebilirler. Tüm bu kaygılarınızdan kurtulmak, seks hayatınızın yeniden canlanmasını sağlayacak ve sizin de yeniden zevk almanıza yardımcı olacaktır.
  4. Yatak odasında partneriniz hakkında ya da başka şeyler hakkında olumsuz düşüncelere kapılmak, cinsel hayatınızı sabote eden bir durumdur. Seks savunmasız bir eylemdir. Tüm olumsuz düşünceler ve eleştirilerden uzak, cinsel hayatınızın tadını çıkarmaya bakın.
  5. Planlı seks yapmak, cinselliğin tüm samimiyetini ve heyecanını azaltacaktır. 
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status